Soukromí v přírodě na dosah ruky?

Také vnímáte Prahu jako metropoli důstojně se tvářících pamětihodností, ale i plnou nervózního dopravního ruchu? Vysokých výdělků, ale i stresu z práce? Bohatých manažerů s krásně upravenými manželkami, ale i vysoké rozvodovosti? Pojďte si odpočinout od toho všeho a zkuste se podívat na Prahu jenom jako na místo relaxace a odpočinku. Tedy toho, čeho lze v Praze zažít zdánlivě nejméně.

Praha nabízí i soukromí, zeleň a přírodu, která člověka umí totálně nabít a zregenerovat, je však potřeba vědět, jak toho pořádně využít. Na jednom z takových míst nedaleko jedné ze zastávek Metra A jsme umístili do naprostého soukromí wellness místo, kde můžete zažít kouzelnou tantra masáž v naprostém soukromí.

Tantra večer v přírode: luxusní wellness?

Dopřát si večer v přírodě se zdravým jídlem, vybranými nápoji, nejkrásnější tantra masáží, vířivkou a příjemnou společností masérky či maséra je v Praze opravdu výjimečné. I proto naše nabídka představuje nedostatkový luxus, který byste měli alespoň jednou za život zkusit zažít nebo dopřát někomu blízkému jako dárek. Díky možnosti prožít Kouzelný večer ho máte opravdu na dosah Vašich bytů a kanceláří.

foto_3