Odpovědi na otázky

Zde Vám přinášíme odpovědi na nejčastěji pokládané dotazy našich klientů.

Co je tantra?

Tantra bývá po tisíciletí označována za nejúčinnější medicínu, jak pozvednout Vaši fyzickou i psychickou kondici. A to metodami smyslných masáží, které jsou nejen účinné, ale i neuvěřitelně příjemné.

Podle naší zkušenosti je to zejména způsob, jak být v životě štastný. Ať již Vás trápí stres, životní partner či neschopnost vychutnat si příjemné okamžiky nebo se cítíte málo sebevědomí a máte problémy v práci, většinou za tím stojí i problémy spojené s tělem. V naší civilizaci se prohlubuje neschopnost vnímat plně vlastní tělo. Pokud tuto schopnost začnete rozvíjet, podaří se Vám ovlivnit více životních faktorů, než jste si možná mysleli.

Co tantra není?

Tantrická masáž nepředstavuje povrchní sexuální uspokojení. Rozhodně během Kouzelného večera nečekejte samoúčelnou sexuální službu nebo neodborné hlazení. Jsme mistři jemně krok po kroku propracovaných energetických masáží, při kterých se uvolní veškerý Váš duchovní i tělesný potenciál, jenž pak můžete lépe využívat v soukromém životě i kariéře .

Kouzelné tantra masáže využívající techniku vyvinutou fyzioterapeutem Josefem Hejnákem vedou k prožitku magických chvil, při kterých zažije každý sám sebe úplně nově a úplně jinak.

Poprvé na tantře?

Na začátku Kouzelného večera s Vámi masérka či masér pohovoří o průběhu masáže, probere s Vámi všechny Vaše obavy. Máme zkušenost, že právě díky otevřenému rozhovoru se uklidní i ti nejstydlivější a nejuzavřenější klienti.

Díky znalosti mnoha technik ze strany masérek či maséra můžete vyzkoušet až 20 variant kouzelných tantra masáží. Ať už si vyberete jakoukoli jedinečnou metodu, garantujeme Vám neopakovatelný zážitek.

Díky našim unikátním metodám si každá žena i každý muž si stejně jako při výběru menu v restauraci může určit, na co by se měla tantrická masáž v jejím či jeho případě zaměřit. Mnoho slastných prožitků i uvolnění bloků spočívá právě v tom, že není potřeba masírovat vždy ta nejintimnější místa. Zejména ženy často přicházejí na to, že většího prožitku a přijemnějšího relaxu dosáhnou díky jemnějším technikám masírování jiných partií jejich těla.

Jak probíhá Kouzelný večer s párovou masáží?

V případě objednání Kouzelného večera pro pár si můžete vybrat tantra masáž společnou, kdy masér se věnuje dámě a masérka pánovi ve stejný čas na stejném místě. Případně může jeden z páru trávit čas ve vířivce, povídat si s masérem či masérkou při pohoštění, zatímco se druhý nechává masírovat. Partneři se tak mohou v případě přání během Kouzelného večera při masáži vyměnit.

Mám dojet vlastním autem nebo zajišťujete odvoz?

Pokud se chcete opravdu uvolnit, nenechat se omezovat časem ani možnostmi, které Kouzelný večer nabízí, doporučejme po nejkrásnější masáži zakončit večer ve vířivce s ovocem, lehkým občerstvením a sklenkou šampaňského či jiného vybraného nápoje. Pak je nejvhodnější nechat dovoz i odvoz z místa na nás. I bez alkoholu je nejlepší prožít dlouho trvající dozvuky tantra masáže v těle bez nutnosti soustředit se na řízení.

Kouzelný večer