O nás

Kouzelnou masáž jsme vyvinuli jako metodu prožívání tělesné slasti postavenou na umění tantry. Vyzkoušelo jí již více než 5000 spokojených klientů. Stojí za ní fyzioterapeut a mistr mnoha tantrických technik Josef Hejnák, stejně jako nadané masérky, s nimiž léta spolupracuje.

Od Kouzelné tantra masáže není daleko k celému Kouzelnému večeru, který se pro všechny náročnější klienty odehrává přímo v Praze. Na unikátním místě v naprostém klidu, bezpečí a obklopení lesem, zelení a živou přírodou.

Kouzelný večer přináší vedle dalších příjemných wellness potěšení zejména zážitek masáže, která s lidským tělem dokáže zázraky a zbaví Vás veškerého stresu. I díky prostředí, v kterém se kouzelný večer odehrává, vám bude naprosto nádherně a navrátí se Vám vitalita.

bg_onas

Naše poslání

Chceme dávat ty nejkrásnější masáže na světě. Tantra masáže jsou pro nás prostředkem pro práci s lidským tělem. Díky nim podporujeme naše klienty a klientky v tom, aby zvládali lépe pracovní stres i svoje vztahy a vyhli se neustálým zbytečným rozchodům.

Tantra masážemi navracíme lidem pocit štěstí do života. Tantra je tou nejúčinnější medicínou, jak pozvednout Vaši fyzickou i psychickou kondici, a to metodami, které jsou nejen účinné ale i velmi příjemné.

Tantrická masáž poskytovaná jako vrchol Kouzelného večera není prováděna za účelem povrchního uspokojení. Jedná se o energetickou masáž, po které se postupně uvolní veškerý Váš duchovní i tělesný potenciál.