Jakou péči dostanu?

Kouzelná tantra masáž představuje jeden z nejnádhernějších prožitků, co lze v životě zažít. Nově jí nabízíme pro ty, co milují soukromí a přírodu v příjemné části Prahy. Uklidnění a uvolnění z ruchu kanceláře, plnění pracovních úkolů či problémů ve vztahu tak můžete získat jen pár desítek minut od Vašeho bytu či firmy.

To, co dostanete, je především prožitek z tantra masáže, ten je nepopsatelný, nepopsatelně nádherný. Celý kouzelný večer spočívá ve vynikající wellness službě spojené se zařízením odvozu, zdravým pohoštěním, které Vám zpříjemní celý večer v přírodě, možností využití vířivky, vybraných olejů a neomezené povídání se zkušenou masérkou či masérem před samotnou masáží či po ní. Těžko si lze představit originálnější a příjemnější dárek, než obdarovat Kouzelným večerem Vaše nejbližší, kterým chcete dopřát vrcholný prožitek.

Co můžu očekávat?

Lásku, pochopení, respekt, klid, uvolnění a pocit naprostého bezpečí i radosti z prožívání prožitků vlastního těla. Vše co prožíváte je totiž více či méně spjaté právě s naším tělem. Řada Vašich problémů se po prožití Kouzelného večera možná začne uvolňovat a překvapivě vyjasňovat…

bg_jakou